11/25/2016

O FIRMIE

diagnostyka samochodowa

Wszystko przez Tatę i Moskwicza…

Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się bardzo wcześnie. Nie była to od razu diagnostyka samochodowa, ale moją ulubioną zabawką w dzieciństwie był czerwony Moskwicz z przyczepką. Uwielbiałem też asystować Tacie przy robieniu rysunków technicznych, a jako kilkulatek oświadczyłem rodzicom, że kiedyś jak Tata też będę miał brodę i będę studiował na Politechnice…

Czas pokazał, że słowa dotrzymuję i dziś jako absolwent Politechniki Krakowskiej i rzeczoznawca samochodowy kontynuuję rodzinną tradycję motoryzacyjną i prowadzę działalność z zakresu diagnostyki komputerowej marek premium: Mercedes-Benz, Jaguar i Volvo.

 

Jeśli chcesz zdiagnozować swoje auto, nie wydając przy tym fortuny w autoryzowanych serwisach samochodowych, zapraszam do kontaktu.

 

Przez lata z sukcesem zdiagnozowałem już wiele samochodów. Działam tylko na dedykowanym dla konkretnej marki sprzęcie diagnostycznym, który pozwala szczegółowo sprawdzić pojawiające się błędy oraz odczytać wartości rzeczywiste, dzięki czemu chroni to właściciela pojazdu przed zbędnymi kosztami będącymi często skutkiem niewłaściwej diagnozy postawionej przy użyciu ogólnego i mało szczegółowego sprzętu.

 

Nie masz jak dojechać?

diagnostyka samochodowaWychodząc naprzeciw potrzebom Klienta swoje usługi przeprowadzam głównie mobilne. Jeśli Twoje auto jest unieruchomione, mogę dojechać pod wskazany adres w Krakowie i okolicach, aby zdiagnozować pojazd i ustalić dalszy plan działania.

 

 

 

Pamiętaj!

Diagnostyka samochodowa pomaga utrzymać Twoje auto sprawne tak, by jazda była czystą przyjemnością – nie zaniedbuj go i sprawdzaj regularnie stan swojego pojazdu.

 

Powrót do strony głównej